Apartments & Rooms Mrnjavac Željko & Ani
Brela, Makarska Riviera, Croatia
Ubytování se nachází v Brele v časti Stomarica. Je vzdáleno asi dvacet minut chůze od časti Soline, kde se nacházejí všechny hotely a hostinská zařízení. Tim můžete užívat předností večerního života v turistickém městě i odpočinutí v tichém koutku. Na okolnich plážích jsou dva grily a na další pláží, asi pat minut pěšky, se nachází restaurace.
Jestli si chcete odpočinout od každodenního stresu a stále chcete mít standard, který nabízí široká turistická a hostitelská nabítka, jste na správném místě. Dovolená v apartmánu Vám nabízí plnou svobodu a níc Vám nechybí. Sami můžete vybírat co a kdy budete dělat, jestli si uděláte procházku do restaurace nebo jenom skočíte pro bagetu a pití do svojí ledničky.

Ubytování se nachází v borovém hájku nad pláží, ke které vedou schody. Za tuto malou námahu je odměnou klid a překrásný pohled a přijemný lehký vítr v podvečer. Parkování je přímo za domem a cesta k domu je pouze pro příjezd a bez provozu.

Speciální poloha pod horou Biokovo, která prudce klesá k moři, dělá v Brele velmi příjemné počasí. Teploty moře jsou vhodné na plavání od května až října a v létě je déšt' výjimkou. I když někdy zaprši, ještě ten den se stihnete vykoupat a nic neztratíte z Vaši zasloužené dovolené.

Pláž pod domem má jako každa pláž v Brele sprchy a je pravidelně čištěná. Čisté moře, malé kamínkovité pláže bez jakéhokoliv silničního provozu jsou vhodné pro dětskou hru. Z přistavu Stomarica můžete pronajmout člun ali vyjet výletní lodí na zajímavý výlet kolem pobřeži a ostrovů.

Cena zahrnuje vše - bez nepříjemných překvapení: Pronájem celého apartmánu (každý ap. má svůj zvláštní vchod) pro výhodný počet osob, pobitova taxa , výměna povlečeni a ručníku dle potřeby, spotřebu vody a elektřiny, nádoby a parkování. Děti do 3 let v pokojí s rodičí dostanou postýlku bez placení.

Zavolejte nám s důvěrou protože Vám nabízíme právě takový apartmán jaký potřebujete.

Željko Mrnjavac